Туркоцьо Назарій
Туркоцьо Назарій
Партнер, Адвокат, Юрист
Сабат Володимир
Сабат Володимир
Партнер, Адвокат, Юрист
Панасюк Марта
Панасюк Марта
Юрист
Проць Тетяна
Проць Тетяна
Юрист

        Юридична компанія «Леолекс» динамічно розвивається на ринку юридичних послуг. Скелет компанії складають кваліфіковані юристи, що володіють професійними знаннями та значним досвідом роботи. Ми вдало поєднуємо світовий досвід здійснення юридичної практики із галузевою специфікою та чітким розумінням потреб клієнтів, захищаючи їхні інтереси та сприяючи успішному розвитку спільної діяльності.

З 2012 року

На ринку юридичних послуг

Від старту до успіху

Юридичний супровід бізнесу

95 Компаній

Довірились нам

Максимум

Задоволених клієнтів

Скористайтесь формою і задайте Ваше запитання

  • Ми надаємо послуги у сфері корпоративного, податкового, митного, земельного та трудового права.

 

  • Юридичний супровід діяльності бізнесу включає в себе всі етапи – реєстрація юридичної особи, договірна та претензійна робота, вирішення судових спорів, операції з землею, нерухомістю та будівництвом, внесення змін та ліквідація юридичних осіб.

 

  • Для фізичних осіб пропонується увесь спектр послуг у сфері сімейного, житлового, цивільного, земельного права.

 

  • Здійснюємо представництво інтересів клієнта в суді, що включає подання позовної заяви, представництво в судових засіданнях, подання апеляційної та касаційної скарги, супровід укладення мирової угоди та виконання судового рішення.

 

  • Наші юристи мають значний досвід в галузі будівництва (дозвільні документи на будівництво), нерухомого майна (оформлення та реєстрація права власності) та земельного права (оренда землі, зміна цільового призначення земельної ділянки).