Про нас

Туркоцьо Назарій
Туркоцьо Назарій
Партнер, Адвокат, Юрист
Сабат Володимир
Сабат Володимир
Партнер, Адвокат, Юрист

       Юридична компанія “Leolex” – це компетентний радник та надійний партнер. Обираючи співпрацю з нами, Ви отримуєте впевненість у належному юридичному захисті. Поєднуючи набутий досвід з останніми правовими тенденціями, колектив компанії допоможе Вам досягнути результату, який максимально відповідатиме поставленій меті. Цінуючи Ваш час та дбаючи про Ваше майбутнє, ми будуємо свою репутацію!

Наша юридична фірма динамічно розвивається на ринку юридичних послуг. Скелет компанії складають кваліфіковані юристи, що володіють професійними знаннями та значним досвідом роботи. Правильно розставлені задачі, високий професіоналізм та креативність команди “Леолекс” дозволили досягнути високих результатів та зайняти своє місце серед кращих компаній західної України. Ми вдало поєднуємо світовий досвід здійснення юридичної практики із галузевою специфікою та чітким розумінням потреб клієнтів, захищаючи їхні інтереси та сприяючи успішному розвитку спільної діяльності.

Професіоналізм команди юридичної компанії “Leolex” дозволяє допомогти клієнту у виборі оптимального способу досягнення поставлених цілей. Поєднання досвіду та врахування останніх правових тенденцій допомагає нам докорінно вникнути у суть проблеми та знайти єдиний правильний шлях для її вирішення.

З повагою, колектив юридичної компанії “Leolex”.

З 2012 року

На ринку юридичних послуг

Від старту до успіху

Юридичний супровід бізнесу

95 Компаній

Довірились нам

Максимум

Задоволених клієнтів

Скористайтесь формою і задайте Ваше запитання

  • Ми надаємо послуги у сфері корпоративного, податкового, митного, земельного та трудового права.

 

  • Юридичний супровід діяльності бізнесу включає в себе всі етапи – реєстрація юридичної особи, договірна та претензійна робота, вирішення судових спорів, операції з землею, нерухомістю та будівництвом, внесення змін та ліквідація юридичних осіб.

 

  • Для фізичних осіб пропонується увесь спектр послуг у сфері сімейного, житлового, цивільного, земельного права.

 

  • Здійснюємо представництво інтересів клієнта в суді, що включає подання позовної заяви, представництво в судових засіданнях, подання апеляційної та касаційної скарги, супровід укладення мирової угоди та виконання судового рішення.

 

  • Наші юристи мають значний досвід в галузі будівництва (дозвільні документи на будівництво), нерухомого майна (оформлення та реєстрація права власності) та земельного права (оренда землі, зміна цільового призначення земельної ділянки).